images/stories/logosait.jpg

 

У Тернополі відбудеться марш “за сім’ю та майбутнє”

Тиждень подружжя розпочнеться у Тернополі з велелюдної ходи. 13-го травня сімейні пари пройдуть центром міста. Таким чином співорганізатори заходу хочуть привернути увагу до традиційних сімейних цінностей.

Також з 13-го травня упродовж тижня заплановано чимало заходів, під час яких порушуватимуть проблему популяризації традиційних сімейних цінностей.

«Тиждень подружжя проводять у багатьох країнах світу, щоб привернути увагу суспільства до інституту сім’ї. У Тернополі розпочнеться тиждень маршем за сім’ю, зокрема містом пройдуть щасливі сімейні пари з дітьми. Таким чином ми будемо звертати увагу на проблематику традиційної сім’ї. Також цього дня дуже багато розваг буде заплановано для родин з дітьми. Такі марші пройдуть і в багатьох інших містах України. Ми закликаємо жителів обласного центру приєднатися до цього заходу та відстоювати традиційні сімейні цінності», – відзначив співорганізатор Тижня подружжя у Тернополі Іван Мудрий.

До слова, чимало тернополян долучилося до підписання петиції щодо захисту традиційних сімейних цінностей та проти пропаганди гомосексуалізму.

Софія Романська

zz.te.ua

Банер
Loading...
Банер
Банер
Банер