images/stories/logosait.jpg

 

Відходи тернопільського молокозаводу зливали на об’їзній дорозі

Черговий випадок забруднення території відходами молокозаводу зафіксували 24 травня працівники Державної екологічної інспекції у Тернопільській області.

Як повідомляють в інспекції, близько 3-ї годині ночі на об’їзній Тернополя, неподалік ТРЦ “Подоляни”, водій вантажного автомобіля ТОВ “ІТ сервіс Астра” зливав сироватку. Після 20-ти кілометрових “маневрів” під супроводом працівників інспекції автомобіль із відходами повернувся на територію ПрАТ “Тернопільський молокозавод”.

Товариство “ІТ сервіс Астра”, як зазначають у відомстві, виконує послуги з перевезення і видалення сироватки. Відповідно до договору, відходи мали б вивозити на поля фільтрації Чортківського цукрового заводу. Проте водії цього товариства, самовільно або за вказівками, неодноразово зливали сироватку у недозволених місцях на території Збаразького, Зборівського, Козівського, Тернопільського районів. І це лише ті випадки, які були зафіксовані інспекцією. Попереднього разу за видалення сироватки водіями ТОВ “ІТ сервіс Астра” на території Козлівської сільської ради Козівського району нараховано збитки за забруднення землі на суму 803,983 тис. гривень. В лютому 2018 року за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 239, матеріали направлено до ГУНП в Тернопільській області.

На водія, котрого спіймали на протиправному 24 травня, складено два протоколи про адміністративні правопорушення за статтями 52 та 82 КУпАП. Матеріали надіслано до ГУНП в Тернопільській області для долучення до матеріалів попередньої кримінальної справи.

Крім того, інспекція надіслала припис ПрАТ “Тернопільський молокозавод” з вимогою розірвання договору із ТОВ “ІТ сервіс Астра” та здійснення контролю і недопущення видалення власних відходів у недозволених місцях.

zz.te.ua

Банер
Loading...
Банер
Банер