images/stories/logosait.jpg

 

Сказано – зроблено: до печери Кришталева – нова якісна дорога

Нарешті до печери Кришталева, що у селі Кривче Борщівського району, пролягає нова та якісна дорога. Це була одна із обіцянок голови Тернопільської обласної державної адміністрації Степана Барни, який ініціював ремонт під’їзних шляхів до туристичних місць та об’єктів. Днями очільник області перевірив якість виконаних ремонтних робіт на дорозі до печери.

Збереження унікальних історичних пам`яток, а також розвиток туристичної галузі є одними з пріоритетних завдань в області. Печера Кришталева – це унікальна геологічна пам’ятка природи, яка залишає незабутні враження у туристів не лише з України, а й з різних куточків світу.

На вулиці Заболотівка проведено ремонтні роботи на дорозі протяжністю 1,3 км та загальною вартістю 5 мільйонів гривень. До цього у 2013 році ремонтні роботи проводилися на ділянці 400 метрів.

«Для нас важливо не лише популяризувати історичні пам’ятки та визначні місця краю, а й створювати комфортні умови для відпочинку туристів. Відтак, ми активно працюємо над покращенням стану доріг, облаштуванням стоянок та вдосконаленням інфраструктури області загалом», — зазначив Степан Барна.

zz.te.ua

Банер
Loading...
Банер
Банер