Тернопільська легкоатлетка стала Майстром спорту

Чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами слуху відбувся з 13 до 15 червня у Харкові, повідомляє 20 хвилин.

Тернопільщину на чемпіонату представили три спортсмени Тернопільського регіонального центру та ДЮСШІ "Інваспорт", які здобули нагороди.

Так, наш Юрій Каськів виборов перше місце у бігу на 5000 м та став восьмим у бігу на дистанції 400 м. Ольга Зазуляк стала срібною призеркою у секторі для стрибків у довжину. Також дівчина показала шостий результат у бігу на 200 м.

Чемпіонкою у стрибках у висоту з результатом 1,65 м. стала тернополянка Руслана Муравська. Завдяки цьому результату спортсменка виконала норматив Майстра спорту України.

До змагань спортсменів готували тренери Віктор Ворко, Іван Салук та Михайло Васірук.

Додамо, що у чемпіонаті України з легкої атлетики участь взяли 80 спортсменів із 15 областей України та Києва.