Хто з платників податків має подавати форму № 20-ОПП?

images/stories/logosait.jpg

 

Хто з платників податків має подавати форму № 20-ОПП?

Тернопільська ОДПІ інформує, відповідно до п. 63.3 Податкового кодексу (далі – ПК), всі платники податків – як юридичні особи (у т. ч. їх відокремлені підрозділи), так і фізичні особи – підприємці, повинні повідомляти контролюючий орган (орган ДФС) про всі об’єкти оподаткування та об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, які належать їм на праві власності або якими вони користуються (далі – об’єкти оподаткування). Механізм такого повідомлення визначено в розд. VIII Порядку обліку платників податків, затвердженому наказом Мінфіну від 09.12.11 р. № 1588 (далі – Порядок № 1588).

Повідомлення подається за формою № 20-ОПП, яка є додатком 11 до Порядку № 1588. Основна мета запровадження цієї форми – отримання від платників податків інформації про всі наявні в них об’єкти майна, їх місцезнаходження, переміщення та стан, у якому вони фактично перебувають (використовуються, тимчасово не використовуються, не використовуються тощо).

Докладніше – у Центрі обслуговування платників за адресою: вул. Білецька, 1. Телефон для довідок: 43-46-10.


Банер
Loading...
Банер
Банер