images/stories/logosait_new.jpg

 

У Тернополі планується автоматизувати систему оплати за паркування

У Тернополі заплановано впровадити  автоматизовану систему контролю оплати вартості послуг з паркування. Відповідне рішення погоджено на черговому засіданні виконавчого комітету Тернопільської міської ради з метою покращення якості надання послуг з паркування транспортних засобів на території м. Тернополя та враховуючи набрання чинності Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери паркування транспортних засобів».

Відповідний програмно-технічний комплекс надасть можливість в онлайн-режимі контролювати оплату послуг з користування майданчиками для платного паркування, контролювати дотримання правил зупинки транспорту та здійснюватиме фото- та відеофіксацію правопорушень.

Після розробки управлінням транспорту, комунікацій та зв’язку  спільно із Оператором електронних систем у м.Тернополі та операторами паркування усіх етапів впровадження автоматизованої системи контролю, технічних вимог та завдань, їх буде винесено на подальший розгляд та затвердження виконавчим комітетом міської ради.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер