images/stories/logosait.jpg

 

Тернопільська міська лікарня №2 отримала високоякісне медичне обладнання

Днями КНП "Тернопільська комунальна міська лікарня №2" отримала від Міжнародного благодійного фонду «Manus Dei» сучасне ендоскопічне обладнання, а саме гастрофіброскоп Olympus GIF E-3, вартістю понад 575 000 грн.

«Сучасна якісна медицина - це не лише досвідчені лікарі, а також це новітня якісна апаратура, тому кожного року близько 10-20 млн. грн виділяється з міського бюджету Тернополя на придбання нового медичного обладнання для закладів охорони здоров’я у місті, - розповідає Сергій Надал. -  Проте, дуже приємно, коли окрім бюджетних коштів, необхідна техніка для забезпечення лікувально-діагностичної діяльності фінансується меценатами, спонсорами, соціально відповідальними підприємцями та благодійними організаціями. І сьогодні я дякую команді благодійного фонду «Manus Dei» за те, що відгукнулися на звернення комунальної міської лікарні №2 та придбали найсучасніше ендоскопічне обладнання, з допомогою якого медики зможуть якісніше діагностувати та лікувати захворювання органів травлення, а тернополяни - отримуватимуть якісну медичну послугу».

Нагадаємо, нещодавно для потреб Тернопільської комунальної міської лікарні №2 було закуплене сучасне цифрове рентгендіагностичне обладнання, а саме: цифровий рентгендіагностичний комплекс (безкабінний флюорограф) Polistat M32, система рентгенівська діагностична Calypso F (MTObs) та система рентгенівська діагностична мобільна MAC.


rada.te.ua

Банер
Loading...
Банер
Банер