images/stories/logosait.jpg

 

Півтисячі борців з п’яти країн змагалися на Міжнародному меморіалі Богдана Сцібайла у Тернополі

Півтисячі борців з п’яти країн змагалися на Міжнародному меморіалі Богдана Сцібайла у Тернополі
На минулих вихідних Тернопіль приймав XXVI міжнародний юнацький меморіа тренера Богдана Сцібайла з вільної боротьби.

Спортивна подія відбувалася  в спортзалі Тернопільського національного педагогічного університету ім.Володимира Гнатюка.

З кожним роком турнір розширює свою географію та чисельність учасників. Цьогоріч у Тернопіль з’їхалося майже півтисячі учасників зі всіє України та сильніші борці з Молдови, Білорусі, Польщі і Угорщини.

XXVI Міжнародний меморіал тренера Богдана Сцібайла з вільної боротьби

Результати

2-4 листопада 2018 р.

Юнаки  2008-2009 р.н.

Вагова категорія до 25 кг:

1. Фаліновський Вадим (Молдова)

2. Олійник Олександр (Одеса)

3. Шарков Данило (Одеса)

3. Максимчук Матвій (Бердянськ, Запорізька область)

Вагова категорія до 27 кг:

1. Титюк Матвій (Коростень, Житомирська область)

2. Ільницький Павло (Тернопіль)

3. Більчук Артем (смт. Кельменці, Чернівецька область)

3. Чернюк Микита (Хмельницький)

Вагова категорія до 29 кг:

1. Хома Кирило (Хмельницький)

2. Баньковський Назар (Збараж)

3. Комов Василь (Кельменці)

3. Бойко Ілля (Кам’янець Подільський, Хмельницька область)

Дівчата 2007-2008 р.н.

Вагова категорія до 27 кг:

1. Станчіва Валерія (Мелітополь, Запорізька область)

2. Шимків Надія (Тернопіль)

3. Мазур Кароліна (Виноградів, Закарпатська область)

3. Черевата Олександра (Тернопіль)

Юнаки  2005-2006 р.н.

Вагова категорія до 32 кг:

1. Титюк Микита (Бровари, Київська область)

2. Клепак Дмитро (Бровари)

3. Овсюк Артем (Хмельницький)

3. Оксюк Іван (Бровари)

Вагова категорія до 35 кг:

1. Мороз Михайло (Бровари)

2. Чорновіл Влад (Полтава)

3. Хариш Влад (Збараж, Тернопільська область)

3. Костюк Артур (Коломия, Івано-Франківська область)

Вагова категорія до 41 кг:

1. Бергі Іван (Молдова)

2. Куада Олександр (Молдова)

3. Цар Арсен (Збараж)

3. Єкімов Артем (Полтава)

Вагова категорія до 44  кг:

1. Данилюк Дмитро (Коростень)

2. Ковалик Вадим (Чернівці)

3. Цемко Лев (Чернівці)

3. Дудка Олександр (Кельменці)

Вагова категорія до 48 кг:

1. Марку Лаврентій (Молдова)

2. Бастюк Богдан (Збараж)

3. Баширов Іосів (Чернівці)

3. Чугайовський Сергій (Борщів, Тернопільська область)

Вагова категорія до 52 кг:

1. Беліченко Юрій (Тернопіль)

2. Череушенко Олексій (Бровари)

3. Ковальчук Богдан (Хмельницький)

3. Верес Бонін (Угорщина)

Вагова категорія до 57 кг:

1. Гарнага Віталій (Теребовля, Тернопільська область)

2. Михайлишин Сергій (Львів)

3. Ковальчук Богдан (Хмельницький)

3. Зімоні Бпрка (Угорщина)

Дівчата 2006-2007 р.н.

Вагова категорія до 38 кг:

1. Кондратенко Катерина (Тернопіль)

2. Вальчук Ілона (Олевськ, Житомирська область)

3. Мельник Катерина (Збараж)

3. Кубик Яна (Дубно, Рівненська область)

Дівчата 2003-2004 р.н.

Вагова категорія до 39 кг:

1. Кондратенко Вероніка (Тернопіль)

2. Секрієру Габріела (Молдова)

3. Боднар Олександра (Рокитне, Рівненська область)

3. Реул Реміна (Молдова)

Юнаки  2002-2003 р.н.

Вагова категорія до 45 кг:

1. Войтович Артур (Львів)

2. Стрижик Роман (Львів)

3. Мидловець Ярослав (Олевськ)

3. Хомяк Влад (Львів)

Вагова категорія до 48 кг:

1. Волочій Влад (Бровари)

2. Григоришин Валентин (Бровари)

3. Вельнський Артур (с. Соснівка, Львівська область)

3. Волочій Едуард (Бровари)

Вагова категорія до 51 кг:

1. Вовк Юрій (Збараж)

2. Клепак Валентин (Бровари)

3. Дідошак Олександр (Львів)

3. Ільчишин Єгор (Біла Церква, Київська область)

Вагова категорія до 55 кг:

1. Ткач Андрій (Збараж)

2. Андрушко Павло (с. Соснівка)

3. Пан Єгор (Бердянськ)

3. Метениця Ринат (Білорусь)

Вагова категорія до 60 кг:

1. Антонюк Андрій (Борщів)

2. Марку Іван (Молдова)

3. Резанов Арсен (Біла Церква)

3. Костишин Сергій (Львів)

Вагова категорія до 65 кг:

1. Міхалчан Євген (Молдова)

2. Чекмак Андрій (Львів)

3. Гудима Тимур (Бровари)

3. Погосян Нарек (Біла Церква)

Вагова категорія до 71 кг:

1. Моргун Микита (Полтава)

2. Балан Ліліан (Молдова)

3. Костижевський Патрік (Польща)

3. Тіторенко Богдан (Бердичів, Житомирська область)

Вагова категорія до 80 кг:

1. Сагалюк Денис (Коломия)

2. Зазуляк Олександр (Львів)

3. Кучерявий Влад (Бердичів)

3. Вчісло Каспер (Польща)

Вагова категорія до 92 кг:

1. Додь Назар (Хмельницький)

2. Харковський Андрій (Львів)

3. Семендяєв Павло (Бердянськ)

3. Примаченко Іван (Полтава)

Приз "Кращий борець турніру" - Ткач Андрій (Збараж)

Приз "За волю до перемоги" - Надія Шимків (Тернопіль)

Приз "За кращу техніку" - Вовк Юрій (Збараж)

Приз "Кращий тренер турніру" - Олександр Шафранський (Збараж)

Приз "Кращий суддя турніру" - Олександр Ткакуч (Малин, Житомирська область)

Джерело: Тернополяни

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook

Банер
Loading...
Банер
Банер