images/stories/logosait.jpg

 

Сприяння зайнятості людей з інвалідністю обговорили на семінарі

Про особливості працевлаштування людей з особливими потребами, учасників АТО йшлося під час семінару з соціальними партнерами, який нещодавно відбувся в конференц-залі Будинку праці обласного центру зайнятості. Адже щороку третього грудня ми відзначаємо Міжнародний день осіб з інвалідністю. В Україні, як і у світі, велика увага приділяється турботі про осіб з обмеженими фізичними можливостями та забезпеченню їх права на працю.

У заході також взяли участь представники Головного управління ДФС у Тернопільській області, а саме: заступник начальника відділу адміністрування податку на прибуток, взаємодії з питань трансферного ціноутворення та моніторингу звітності управління податків і зборів з юридичних осіб Ольга Кондратюк, заступник начальника відділу аналізу та прогнозування надходжень податків та зборів з фізичних осіб та єдиного внеску та розгляду звернень платників податків управління податків і зборів з фізичних осіб Андрій Руцький та головний державний ревізор-інспектор цього ж підрозділу Василь Мудрий.

Представники фіскальної служби розповіли про пільгове оподаткування підприємств, які працевлаштовують людей з інвалідністю, здійснення господарської діяльності громадських організацій інвалідів. Фахівці ДФС в області також детально зупинились на провадженні підприємницької діяльності, виборі системи оподаткування, оподаткуванні заробітної плати таких працівників.

Учасники семінару дійшли висновку, що роботодавцям людей з обмеженими фізичними можливостями необхідно сприймати як професіоналів, які потребують реалізації свого права на працю, щоб вони почувалися рівноцінними членами суспільства.


Сектор комунікацій

Головного управління ДФС у Тернопільській областіБанер
Loading...
Банер
Банер
Банер