images/stories/logosait.jpg

 

Воєнний стан: у Дніпрі проведуть інструктажі та перевірять укриття

Воєнний стан: у Дніпрі проведуть інструктажі та перевірять укриття
Фото: dnepr.detivgorode.ua
У Дніпрі готуються до надзвичайних ситуацій

На підприємствах і в навчальних закладах будуть розповідати про першочергові дії у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

У Дніпрі у зв'язку з введенням воєнного стану проведуть низку першочергових заходів. Відповідне розпорядження ввечері в середу, 28 листопада, оприлюднив міський голова Борис Філатов на своїй сторінці у Facebook.

Так, керівники виконавчих органів Дніпровської міської ради та голови районних рад міста повинні забезпечити чітке функціонування об'єктів комунальної інфраструктури життєзабезпечення населення.

Департаменту гуманітарної політики Дніпровського міськради запропоновано провести інструктажі педагогів і учнів, а також їхніх батьків щодо першочергових заходів у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

"Відпрацювання маршрутів евакуації і укриття, залучення до організації заходів членів батьківського комітету навчальних закладів", - йдеться в документі.

Департаменту охорони здоров'я зазначено провести позапланові спільні об'єктові тренування з цивільного захисту, інструктажі медичних працівників, а також забезпечення достатньою кількістю засобів першої медичної допомоги.

У свою чергу районним радам дано вказівку терміново провести роботу з інвентаризації та обстеження наявних захисних споруд й інших можливих споруд для захисту населення.

Також в розпорядженні передбачається посилення нарядів поліції до об'єктів населення, безпеки дорожнього руху, недопущення паніки і підбурювання до протиправних дій.

Раніше повідомлялося, що у зв'язку з введенням воєнного стану в Сумах почали облаштовувати блокпости.

Нагадаємо, закон про воєнний стан набув чинності в середу, 28 листопада. Він затверджує президентський указ про введення воєнного стану на 30 діб у Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, а також Донецької, Запорізької, Херсонської областях і внутрішніх водах України Азово-Керченської акваторії.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Банер
Loading...
Банер
Банер
Банер