Чемпіони перемогли у Львові

22-23 грудня 2018 року ДЮФК "Чемпіон" 2008 р.н. взяв участь у Всеукраїнському турнірі WINNERS CUP в м. Львів під керівництвом тренера Николайчука Матвія Михайловича.

У турнірі взяли участь 8 команд зі Львова, Винник, Одеси, які були розділені на дві групи.

В перший ігровий день відбувались ігри в групі, а другого дня в матчах плей-офф визначались переможець і призери турніру.

ДЮФК "Чемпіон" здобув в рамках групового етапу три впевнені перемоги і здобув заслужене 1 місце.

ДЮФК "Чемпіон" - ФК "Прайд" Підбірці - 5-1 (Дацюк Віталій, Крамар Василь, Гречин Святослав-2, Вовк Артем)

ДЮФК "Чемпіон" - "Кардинал-2" Львів - 9-2 (Лупій Артем-2, Дацюк Віталій, Пушкаренко Олександр, Городецький Дмитро-2, Вовк Артем, Гречин Святослав)

ДЮФК "Чемпіон" - "Філіал" Львів - 6-0 (Лупій Артем, Дацюк Віталій, Гречин Святослав-2, Гривняк Станіслав-2).

У півфіналі ДЮФК "Чемпіон" зустрівся з ФК "Прайд" Львів. Гра видалась доволі напруженою і лише в другому таймі завдяки голу Артема Вовка тернополяни здобули путівку у фінал.

Фінальний поєдинок виявився ще драматичнішим. Суперником чемпіонів був Одеський "Чорноморець". За рівної гри перший тайм закінчився нульовою нічиєю. У середині другого тайму Дацюк Віталій вивів "Чемпіон" вперед, але одесити змогли відігратись і долю матчу вирішила серія пенальті, у якій влучнішими виявились чемпіони - 3-2.

Кращим бомбардиром турніру визнано Гречина Святослава!

Вітаємо команду і тренера з перемогою!!!

Джерело: Чемпіон