images/stories/logosait.jpg

 

У Німеччині хакерська атака призвела до витоку особистих даних політиків

У Німеччині хакерська атака призвела до витоку особистих даних політиків
Фото: Getty Images
Хакерська атака призвела до витоку особистих даних політиків і журналістів

Дані, опубліковані невідомими у Twitter, містили адреси, особисті листи, фото, партійні листування, копії посвідчень особи, дані кредитних карт і номери мобільних телефонів.

Хакери опублікували персональні дані сотень німецьких політиків з великих партій, зокрема, дані кредитних карт і номери мобільних телефонів. Про це в п'ятницю, 4 січня, повідомляє німецький телеканал ARD TV, пише Reuters.
Дані, опубліковані на акаунті Twitter, також містили адреси, особисті листи та копії посвідчень особи, повідомив громадський телеканал, пославшись на філію rbb.
Опублікована інформація стосувалася всіх найбільших німецьких партій, за винятком ультраправих AfD. Особи хакерів і їх мотив невідомі.
Німецький журналіст Джуліан Рьопске зазначає, що хакери опублікували дані близько 40 німецьких громадських тележурналістів і 10 артистів, більшість з яких відомі своєю лівою політичною позицією.
Федеральне управління з інформаційної безпеки Німеччини почало вивчати справу про викрадення і публікацію персональних даних сотень німецьких політиків, а також журналістів і артистів.
"Хакерська атака на політиків: зараз BSI інтенсивно вивчає цю справу в тісній співпраці з іншими федеральними органами влади. Національний центр кіберзахисту взяв на себе центральну координацію", - повідомило відомство в соцмережі Twitter.

 

Hackerangriff auf Politiker: Das BSI prüft den Fall derzeit in enger Abstimmung mit weiteren Bundesbehörden intensiv. Das Nationale Cyber-Abwehrzentrum hat die zentrale Koordination übernommen. Nach jetzigem Erkenntnisstand liegt keine Betroffenheit der Regierungsnetze vor.

253 человек(а) говорят об этом

 

Раніше хакери отримали доступ до особистих даних 997 вихідців з КНДР, які втекли раніше в Південну Корею.
Також стало відомо, що хакери проникли в мережу дипломатичних комунікацій Євросоюзу і протягом декількох років мали доступ до повідомлень, якими обмінювалися дипломати.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Банер
Loading...
Банер
Банер