images/stories/logosait.jpg

 

Маркл у платті з фантастичним зоопарком лишила послання на бананах

Схоже, перш ніж піти у декрет, вагітна герцогиня Сассекська Меган Маркл намагається встигнути зробити якомога більше корисних і добрих справ. Разом із чоловіком, принцом Гаррівона з'їздила до Бристоля, де, зокрема, долучилася до ініціативи по допомозі повіям.

Для поїздки Маркл обрала чорне пальто і чоботи Sarah Flint вартістю в 695 доларів, пише Harper's Bazaar.

Принц Гаррі та Меган Маркл побували в Бристолі
Мамо Доріє, вона без шапки!

Та особливої уваги варта сукня герцогині: творіння Oscar de la Renta з шовку-шифону, яке коштує понад 1800 доларів - з рослинами, фруктами, птахами та звірями, зокрема казковими єдинорогами.

Меган і Гаррі поспілкувалися з жителями міста, що прийшли їх привітати, відвідали театр Old Vic, а потім попрямували до організації, котра опікується 150 жрицями кохання, які досі працюють на вулицях Бристоля, допомагаючи їм змінювати своє життя на краще.

Герцогиня особисто допомогла збирати "сухі пайки" для цих жінок, а на бананах, що до них входили, лишила короткі послання на кшталт "Ти сильна", "Ти особлива", "Ти відважна".

While packing lunches for @One25Charity‘s outreach service, The Duchess of Sussex had an idea to write positive messages on banana skins... pic.twitter.com/Fwm6arfc25

— Kensington Palace (@KensingtonRoyal) 1 февруари 2019 г.

...some of the women working on Bristol’s streets this evening will receive these messages from The Duchess in their food parcels. #RoyalVisitBristol pic.twitter.com/A3i2r1sTYT

— Kensington Palace (@KensingtonRoyal) 1 февруари 2019 г.

Іще подружжя побувало в благодійній організації, котра навчає дітей безконтактному боксу.

Може, через кілька років Меган і Гаррі віддадуть свого сина на бокс
Або доньку

Нагадаємо, принц Гаррі зізнався, що хоче доньку. Але подружжя не знатиме статі майбутнього малюка до самих пологів.

Фото з Twitter Кенсингтонського палацу

Банер
Банер
Банер