images/stories/logosait.jpg

 

На Тернопільщині 16 депутатів не подали е-декларації за минулий рік

Монастириським відділом Теребовлянської місцевої прокуратури виявлено факт неподання декларації за 2017 рік 16 особами, уповноваженими на виконання функцій місцевого самоврядування.
Встановлено, що депутати однієї із ОТГ Монастириського району Тернопільської області, будучи суб’єктом декларування, умисно не подали до Національного агентства з питань запобігання корупції щорічну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій органів місцевого самоврядування за 2017 р.
Розпочато кримінальне провадження за ст. 366-1 КК України (Подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченої Законом України “Про запобігання корупції”, або умисне неподання суб’єктом декларування зазначеної декларації).
На даний час триває досудове розслідування, процесуальне керівництво у якому здійснюється Монастириським відділом Теребовлянської місцевої прокуратури.
Довідково: санкція статті інкримінованого злочину передбачає покарання у виді штрафу від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавлення волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Банер
Банер
Банер