images/stories/logosait.jpg

 

Вчені знайшли спосіб перемогти рак

Вчені знайшли спосіб перемогти рак
Названий новий спосіб перемогти рак

Розроблено новий спосіб виявлення ракових стовбурових клітин, з яких розвивається вся інша злоякісна пухлина.

Британські вчені з університету Солфорда знайшли спосіб виявляти ракові стовбурові клітини, з яких згодом розвивається злоякісна пухлина, і, впливаючи на них, продовжувати життя хворого, повідомляє MedicalXpress.

Дослідники вивчили зразки ракових клітин молочної залози і з'ясували, що злоякісні стовбурові клітини складають 0,2% від всієї клітинної складової утворення.

Крім того, вони генерують величезну кількість енергії і швидко розмножуються в суспензії, не потребуючи в прикріпленні до тканини. Остання властивість призводить до появи метастаз.

За словами вчених, точкова обробка таких клітин лікарськими препаратами здатна перетворити пухлину на хронічне захворювання і тим самим збільшити тривалість життя пацієнта.

Найближчим часом учені мають намір знайти препарати, здатні придушити ці клітини. Таким засобом може бути рибоцикліб, що є інгібітором клітинного циклу і вже схвалений Управлінням із санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США.

Нагадаємо, раніше був виявлений спосіб лікування смертельних форм раку. Крім того, вчені розробили методику для терапії раку за допомогою ДНК.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Банер
Банер
Банер