images/stories/logosait.jpg

 

Країни Європи виділять $14 млн для Донбасу

Країни Європи виділять $14 млн для Донбасу
Фото: Артем Гетьман / ПРООН в Украине
Люди перетинають лінію зіткнення на КПВВ Новотроїцьке Донецької області

Проект Програми розвитку ООН розрахований до 2022 року і покликаний сприяти ефективному самоврядуванню і соціальної згуртованості в регіоні.

Уряду Данії, Швеції і Швейцарії оголосили про початок проекту Ефективне управління і залучення громадян для поліпшення доступу до правосуддя, безпеки, охорони навколишнього середовища і соціальної згуртованості на сході України. У його рамках буде виділено понад $14 млн, повідомив сайт Програми розвитку ООН (ПРООН) у п'ятницю, 8 лютого.
Відзначається, що проект у рамках Програми розвитку ООН розрахований до 2022 року і покликаний сприяти ефективному управлінню та соціальної згуртованості в регіоні.
"Через конфлікт на сході України, який триває вже п'ятий рік, цивільне населення зазнало значних втрат, зокрема, за період з 2014 року загинуло 3300 чоловіків, жінок і дітей, отримали поранення близько 9000 мирних жителів. 1,5 млн чоловік стали внутрішньо переміщеними особами, а чимало інших, які живуть в постраждалих від конфлікту районах, стикаються з різноманітними проблемами", - йдеться в повідомленні.
В ООН сподіваються, що спільний внесок Данії ($9,045 млн), Швеції ($3 млн) і Швейцарії ($2 млн) в розмірі $14,045 млн дозволить почати пошук шляхів для вирішення ключових проблем у Донецькій і Луганській областях.
"Кризу довіри можна подолати, тільки створюючи робочі місця, долаючи бідність, реалізуючи антикорупційні заходи, впроваджуючи правоохоронну і судову реформи, а також забезпечуючи права людини", - переконані в організації.
Раніше в ООН заявили, що в 2019 році для реалізації гуманітарних проектів в Україні необхідно $162 млн. При цьому гуманітарний план реагування в минулому році було профінансовано лише на 38%.

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
Банер
Банер
Банер