images/stories/logosait.jpg

 

У Таїланді відкрився перший магазин без персоналу

У Таїланді відкрився перший магазин без персоналу
Фото: Bangkok Post
У новому магазині знаходиться Ліза - робот, керований штучним інтелектом

Щоденні експлуатаційні витрати магазину повинні знизитися на 30-40%, порівняно з іншими точками, де працює персонал.

У Таїланді на острові Пхукет відкрився перший магазин без персоналу. Про це повідомляє Bangkok Post у п'ятницю, 8 лютого.
Магазин належить одному з операторів мобільного зв'язку компанії AIS. На його створення витратили 20 млн батів (понад $630 тисяч). У торговій точці немає черг, немає персоналу і не потрібні гроші для розрахунку.
Очікується, що щоденні експлуатаційні витрати точки повинні знизитися на 30-40%, порівняно з іншими магазинами, де працює персонал.
Відзначається, що в новому магазині знаходиться Ліза - робот, керований штучним інтелектом, який надає клієнтам загальну інформацію і, за запитом, повідомляє їм дані про продукти і послуги.
У торговій точці клієнти можуть самостійно робити замовлення і покупки через сенсорний екран. Вони можуть обирати продукти, а також здійснювати і отримувати платежі.
Згодом компанія має намір впровадити використання штучного інтелекту в кожному магазині.
Нагадаємо, написану роботом картину продали за $432 тис. Портрет пішов з молотка на аукціоні Christie's. Цей випадок був першим в історії, коли подібна робота була продана на великому аукціоні.

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
Банер
Банер
Банер