images/stories/logosait.jpg

 

На Тернопільщині кількість планових перевірок на третину зменшилась

Впродовж січня 2019 року управлінням аудиту Головного управління ДФС у Тернопільській області проведено 10 планових перевірок суб’єктів господарювання-юридичних осіб. Порівняно з відповідним минулорічним періодом кількість таких заходів скоротилась на 4 або 28,6 відсотків. Сума донарахованих грошових зобов’язань склала майже 8 млн гривень, що на 3,9 млн грн більше, ніж минулоріч.

Стосовно позапланових контрольно-перевірочних заходів, то їхня кількість зменшилась на 43 відсотки: 21 перевірка у 2018 році проти 12 цьогоріч. Порушення встановлено майже у кожному другому випадку. Сума застосованих санкцій склала 2 млн 15 тис. гривень, що на 114 тис. грн більше порівняно з січнем минулого року.

Крім того, зменшено суб’єктам господарювання  неправомірно задекларовані збитки на суму 1 млн 32 тис. грн та неправомірно задеклароване від’ємне значення податку на додану вартість на суму 1,7 млн гривень.

За словами начальника Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігоря Комендата, підрозділи аудиту першочергову увагу приділяють проведенню перевірок суб’єктів господарювання, що мають ризики в своїй діяльності, тобто використовують ризикоорієнтований підхід. «Зростання надходжень до бюджету здійснюється виключно за рахунок детінізації економіки», - наголосив він. Фахівці відомства перевіряють лише тих платників, які входять до ризикових груп або використовують так звані «тіньові схеми», уникаю сплати платежів до бюджетів, мінімізуючи податкові зобов’язання.

Нагадаємо, що з планом-графіком проведення планових документальних перевірок на 2019 рік можна ознайомитись на субсайті ДФС України у розділі «Діяльність», підрозділ «Плани та звіти роботи».

Сектор комунікацій

Головного управління ДФС у Тернопільській областіБанер
Loading...
Банер
Банер
Банер