images/stories/logosait.jpg

 

Тернополянин впіймав у Дністрі здоровенну рибину

52825994356298568318293745759820421791744n_5c7aa784bc28aРибалячи у водах Дністра, тернополянин упіймав рідкісний улов, фотографією однієї із рибин він вирішив поділитися з громадськістю, аби підтвердити свою майстерність.

На сторінці спільноти в мережі Фейсбук Василь Білокінський опублікував фото рибини, яку він впіймав якраз останнього дня зими.

“Сьогодні екзамен по ловлі на Дністрі здав на 4-ку… Власне на берег було доставлено 3 екземпляри. А ще сходи і клюваки. Неймовірний день! А ти ловиш жереха на джиг?”

Користувачі у коментарях кинулися випитувати, де саме шукати потрібні місця на Дністрі, у водах якого водяться такі рибини, а також хвалили самого рибалку.

Жерех є рибою дуже обережною, лякливою і водночас сильною та витривалою. Через її важковловимість жерех належить до найцінніших трофеїв спінінгіста та нахлистовика. То ж цілком зрозумілим є бажання похвалитися незвичайним уловом чималих розмірів.

Також зазначимо, що на Тернопільщину нарешті прийшла весна, відповідно через потепління на водоймах починає танути крига. То ж рятувальники вкотре закликають риболовів не ризикувати життям.

З настанням потепління, крига починає кристалізуватися, в результаті чого втрачає свою міцність приблизно на 10-15 % щодня.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер