images/stories/logosait.jpg

 

У перший день виплат субсидій готівкою виплачено 350 млн гривень

У перший день виплат субсидій готівкою виплачено 350 млн гривень
Фото: Корреспондент.net
В Україні стартувала монетизація субсидій

З 12 березня почалися виплати монетизованих субсидій через мережу Ощадбанку. Гроші можна отримати через касу або на карту.

Масштабна кампанія з монетизації субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, яка стартувала на початку березня, проходить планово та без збоїв. Про це повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів.
За даними Ощадбанку, з 12 березня почалися виплати монетизованих субсидій через мережу банку. Зокрема, в перший день виплат через систему платежів Швидка копійкавиплачено субсидій на суму 19,4 млн гривень, які були оформлені 11 172 переказами. На карти зараховані 204 224 перекази на суму 333,4 млн гривень. Кампанія триває.
Програма субсидій в Україні діє як ефективний спосіб допомоги вразливим верствам населення. У 2017 році з ініціативи Кабміну запроваджено механізм стимулювання економії газу та електроенергії протягом опалювального сезону. У 2018 році такий стимул склав у грошовому вираженні близько 700 гривень. Кількість домогосподарств, які отримали гроші, склала 1,3 млн.
Нагадаємо, в лютому Кабмін схвалив виплату субсидій готівкою з березня 2019 року. Протягом весни Укрпошта доставлятиме монетизовані субсидії більш ніж мільйону пенсіонерів.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Банер
Loading...
Банер
Банер
Банер