images/stories/logosait.jpg

 

Постригти собачку у Тернополі? Або, що таке Грумінг салони.

Грумінг - це комплекс гігієнічних заходів, що включає в себе догляд за шерстю, шкірою, вухами, очима, ротовою порожниною, кігтями, а також дезінфекційний купання, і багато іншого.

Саме поняття прийшло до нас з Великобританії: «groom» з англійської перекладається як «чистити, доглядати».

Для кожного вихованця грумінг індивідуальний. Вид, кількість та частота процедур залежать від породних і індивідуальних особливостей кішки або собаки: від довжини і типу вовни, тощо. Наприклад, догляд за деякими породами собак зводиться до щотижневого розчісування в домашніх умовах, тоді як іншим потрібні регулярні візити до професійного грумера : стрижки, триммінг, застосування професійних косметичних засобів і ін.

Грумінг не просто дозволяє підтримувати красу тваринного і, як варіант, перемогти линьку. Це і запорука гарного самопочуття. Регулярний догляд дає всі шанси своєчасно виявити проблеми зі здоров'ям: будь то неприємний запах з пащі, виділення з очей або вух, алергічні висипання, зараження паразитами тощо. Виявивши проблему на ранніх етапах, ви можете швидко вжити заходів щодо її усунення і вберегти улюбленця від безлічі неприємних наслідків. Крім того, грумінг допомагає краще пізнати характер свого вихованця і налагодити з ним контакт. Адже це, в першу чергу, командна робота.

За детальною інформацією та консультацією звертайтесь:

вул. Руська, 20

тел. 098-806-34-33, 066 357-95-88

вул. Київська,16

тел. 068-610 -07-80,  099-305-03-55

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер