images/stories/logosait.jpg

 

Олена Шоптенко розповіла, який найдивніший костюм вона приміряла на "Танцях з зірками"

Олена Шоптенко
Олена Шоптенко / Instagram / @alena_shoptenko

Зірковою гостею фешн-шоу "Почем ЛУК", що на Люкс ФМ, стала танцівниця та хореограф Олена Шоптенко. У розважальній програмі вона розповіла про свої погляди на моду, шопінг та пригадала конфузні вбрання з "Танців із зірками".

Як відомо, Олена Шоптенко неодноразово виходила на паркет популярного шоу "Танці з зірками". Для ефектних постановок танцівниця приміряла вбрання найрізноманітніших фасонів та кольорів. У новому випуску шоу "Почем ЛУК" зіркова гостя пригадала, який найдивніший костюм підготували стилісти проекту для неї.

Читайте також: Хореограф Олена Шоптенко поскаржилась на проблеми зі здоров'ям після "Танців з зірками"

За словами відомого хореографа, в одному з випусків "Танці з зірками" їй довелось вийти на паркет в костюмі інопланетянки. При цьому Олену Шоптенко шокувало не саме вбрання, а зачіска зі справжньою антеною.

У мене був якийсь безформний і дивний сріблястий костюм. Але найбільш ефектною в цьому була зачіска: мені прикріпили справжню антену на голову і зробили шалений макіяж,
– згадала Олена Шоптенко.

Олена Шоптенко на Танцях з зірками
Олена Шоптенко на Танцях з зірками / Скріншот з відео

Та це далеко не єдиний секрет із творчості, яким поділилась хореограф. Скільки коштує її вбрання, які бренди полюбляє Олена Шоптенко та чи виявиться зірка стильнішою за танцівницю Яну Заєць – у випуску шоу "Почем ЛУК".

Банер
Loading...
Банер
Банер