images/stories/logosait.jpg

 

Податку на прибуток – плюс майже 30 млн гривень


Впродовж січня-березня 2019 року платники податків Тернопілля сплатили до Зведеного бюджету України 115,8 млн грн податку на прибуток. Майже 89 відсотків від надходження отримав державний бюджет, а 11 відсотків – місцеві, а це відповідно 103 млн грн та 12,8 млн гривень. Сума сплаченого платежу перевищила очікувані надходження на 34,8 відсотка. Відтак бюджет додатково отримав 29,9 млн грн податку на прибуток підприємств. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження до зведеного бюджету збільшились на 22,8 млн грн або 24,5 відсотка.

До загального фонду зведеного бюджету у першому кварталі цього року суб’єкти господарювання сплатили 2,5 млн грн частини чистого прибутку ( доходу) господарських організацій, а це на 1,4 млн грн більше, ніж очікувалося.

У березні цього року до зведеного бюджету бізнес спрямував 79 млн грн податку на прибуток, що на 10,5 відсотка перевищило очікування. Тож бюджети додатково отримали 71,6 млн гривень. Порівняно з минулорічним першим кварталом надходження податку на прибуток до зведеного бюджету збільшились на 26 млн гривень.

За 2018 рік платники Тернопільщини подали 3 447 податкових декларацій з податку на прибуток підприємств. Вони задекларували доходи на загальну суму 39,2 млрд грн, а нарахування з податку на прибуток склали 109,2 млн гривень.

Збиткову діяльність за цей період задекларували 549 суб'єктів господарської діяльності. Заявлена ними сума збитків склала 2,7 млн гривень.


Сектор комунікацій

Головного управління ДФС у Тернопільській області


Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер