images/stories/logosait.jpg

 

Японія продовжила санкції проти КНДР

Японія продовжила санкції проти КНДР
У 2016 році Японія посилила санкції проти КНДР

Економічні санкції Японії включають заборону на експорт більшої частини японських товарів країни в КНДР. Також північнокорейським кораблям заборонено заходити в порти Японії.

Уряд Японії прийняв рішення продовжити на два роки односторонні санкції щодо КНДР. Про це повідомила газета Mainichi Shimbun у вівторок, 9 квітня.

Зазначається, що цей крок був обумовлений відсутністю прогресу з питання викрадених північнокорейськими спецслужбами в 1970-80-х японців.

У Токіо також зазначили, що найближчим часом навряд чи вдасться домогтися від КНДР повної денуклеаризації і знищення балістичних ракет різної дальності.

Санкції, що закінчуються 13 квітня, були введені після проведення Північною Кореєю ядерних випробувань в жовтні 2006 року. Економічні санкції Японії включають заборону на експорт більшої частини японських товарів країни в КНДР. Крім того, північнокорейським кораблям заборонено заходити в порти Японії. У тому числі це стосується суден, які відвідували КНДР з гуманітарними цілями.

У 2016 році односторонні санкції були посилені, зокрема розширено список осіб, яким заборонено повернення до Японії після візиту в КНДР. У тому числі йдеться про співробітників Асоціації північнокорейських громадян в Японії, що представляє інтереси КНДР в Японії у зв'язку з відсутністю дипвідносин між Токіо і Пхеньяном, і про іноземних інженерів, які проживають в Японії і володіють знаннями в сфері ядерних і ракетних технологій.

Раніше президент США Дональд Трамп заявив, що не дозволив ввести в дію оголошені Мінфіном нові широкомасштабні санкції проти КНДР. Про це він повідомив в Twitter.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Банер
Loading...
Банер
Банер