images/stories/logosait.jpg

 

Відкритий урок з цивільного захисту ліцеїсти провели разом з поліцейськими та рятувальниками

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 10 квітня у Тернопільському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-медичний ліцей № 15» поліцейські спільно з рятувальниками провели відкритий урок з цивільного захисту.

Аби пояснити ліцеїстам ази безпечної поведінки в різноманітних небезпечних ситуаціях, поліцейські-вибухотехніки розгорнули під відкритим небом цілий музей муляжів вибухонебезпечних предметів, а кінологи демонстрували навички своїх чотирилапих помічників з пошуку таких предметів.

-Наша мета – показати дітям, як діють поліцейські в різноманітних надзвичайних ситуаціях, а також навчити їх правильної поведінки, – розповів начальник сектору ювенальної превенції Тернопільського відділу поліції Андрій Кульчицький.

Поліцейський переконаний, що найкраща форма навчання – це наочність та зацікавленість. Правоохоронці зробили все, аби школярі надовго запам’ятали проведений з ними час, а разом з тим почерпнули корисну для себе інформацію.

Задум правоохоронців вдався: діти із задоволенням ділилися враженнями від побаченого та почутого. Ліцеїсти одностайні: такі відкриті кроки – цікаві та корисні.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер