images/stories/logosait.jpg

 

На Тернопільщині дерево впало на автобус

Через погіршення погодних умов та значні пориви вітру на території Тернопільської області, на жаль, трапляються неприємні випадки. Але кожна ситуація, якою б здається складною вона не була, має вирішення.

Близько 15 години, один з екіпажів патрульних, отримав виклик про те, що на дорозі міжнародного значення М-12 (Стрий-Знам’янка), поблизу села Ангелівка, Тернопільскої області, на проїжджу частину дороги впало дерево, яке заважає руху автотранспорту.

Патрульні, прибувши на місце події, не зволікали і відразу ж намагатися забрати деревину, яка перекрила майже дві смуги для руху. Практично кожен водій, який проїжджав повз, зупинявся та допомагав патрульним, аби вирішити проблему, яка виникла на дорозі. В одного з кермувальників, у багажнику автомобіля, була ручна пила “ДРУЖБА” для дерева, і уже через деякий час проїжджа частина була вільною для того, аби транспортні засоби продовжили рух.

Ще один випадок трапився на дорозі М-09 (Тернопіль-Львів-Рава-Руська). Водій маршрутного автобусу “Еталон” повідомив, що на його транспортний засіб під часу руху впало дерево та пошкодило бокове скло. На щастя, ніхто не постраждав. Поліцейські склали відповідні адміністративні матеріали.

Також, поліцейські повідомили відповідні служби про вищевказані ситуації

Ми дякуємо усім громадянам, які, не зважаючи на власний поспіх та дощову погоду, допомогають

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер