images/stories/logosait.jpg

 

У столиці Судану застрелили п'ятьох людей

У столиці Судану застрелили п ятьох людей
Акція опозиції в Хартумі

Військові звинуватили нападників у підбурюванні демонстрантів до насильницьких дій проти армії.

Щонайменше п'ятеро людей загинули внаслідок нападу на сидячий страйк опозиції в центрі столиці Судану - Хартумі. Про це повідомляє Al Jazeera з посиланням на Центральний комітет лікарів країни у вівторок, 14 травня.

Зазначено, що в числі загиблих - один армійський офіцер, інші - маніфестанти.
Своєю чергою, військова рада Судану підтвердила, що невідомі напали на маніфестантів, унаслідок чого було вбито офіцера збройних сил. Ще троє військовослужбовців і декілька активістів були поранені.
"Невідомі особи напали на демонстрантів, щоб перешкодити угоді із силами Свободи і змін, - заявили у військраді. - Ми поки не знаємо, хто стоїть за цим".
Військові також звинуватили нападників у підбурюванні демонстрантів до насильницьких дій проти армії і "зчиненні розбрату супроти регулярних військ".
Нагадаємо, 11 квітня в Судані стався військовий заколот. Був заарештований президент Омар аль-Башир, який керував країною майже 30 років, було розпущено уряд, припинено дію конституції.
Військові створили перехідну раду, якою було введено надзвичайний стан і комендантську годину. Пізніше в будинку екс-президента Судану знайшли мільйони євро. Аль-Башир визнав себе винним у корупції, незаконному триньканні іноземної валюти і відмиванні грошей.
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер