images/stories/logosait.jpg

 

Офіційно: Сергій Шнуров заявив про розпад гурту "Ленінград"

Ленінград розпався - Сергій Шнуров заявив про розпад гурту Ленинград
Гурт "Ленінград" розпався / Instagram / @shnurovs

Один із найскандальніших артистів російського шоу-бізнесу Сергій Шнуров зробив резонансну заяву ще в березні 2019 року. Проте минуло кілька місяців, як співак офіційно оголосив про розпад свого гурту "Ленінград".

Як повідомляє ТАСС, під час прес-конференції Сергій Шнуров розповів деталі про прощальний тур містами Росії. Він переконував журналістів, що у складі "Ленінграду" вже всього досяг, тому не бачить сенсу продовжувати розвивати колектив.

"Група "Ленінград" домоглася всього, чого могла, отримала всі можливі премії. Далі йти нікуди. Цим туром ми ставимо велику жирну крапку. Група абсолютно російська, тому про жодне світове турне мова не йде. А тут ми для себе зробили все", – заявив журналістам Сергій Шнуров.

Окрім цього, артист не виключив можливості взагалі піти з шоу-бізнесу. Сергій Шнуров зазначив, що може займатись іншою справою та більше не згадувати про музичну кар'єру.

Ви даремно говорите, що Сергій Шнуров не може існувати поза музикою. Я пам'ятаю себе в дитячому садочку: я не грав ні на чому, не співав жодних пісень, крім "Ялинки",
– з гумором розповів він.

Не уникнув скандальний співак і жарту про своїх російських колег. За словами Сергія Шнурова, він з гуртом "Ленінград" може влаштовувати чимало прощальних концертів, як свого часу робила Алла Пугачова, та щоразу повертатись на сцену.

"Хотілося б "прощатися", як Алла Борисівна. Але от навряд чи у мене так вийде", – пожартував Сергій Шнуров.

https://24tv.ua/lifestyle/ukrayinskih_artistiv_gastroleriv_u_rosiyi_treba_pozbavlyati_gromadyanstva__kondratyuk_n1152242

Що відомо про заяву щодо розпуску гурту "Ленінград"

Вкінці березня фронтмен популярного колективу анонсував прощальний тур, який розпочнеться у липні 2019 року та триватиме 2 місяці. Згідно з анонсом, Сергій Шнуров та гурт "Ленінград" побувають у 9 мегаполісах Росії.


Про розпад гурту соліст оголосив у своїй оригінальній манері. До афіші концертів він прикріпив вірш, у якому зізнався, що це прощальний тур, організований "Ленінградом". При цьому Сергій Шнуров пояснив, що втомився "робити одне і теж", писати музику упродовж 20 років та виступати з нею.

Задал сам себе вопрос. Может я уже подрос? Почесал свои седины... Между сложными вещами, я скажу, как не юнец: "Этот тур будет прощальным". Вот и сказочке конец, – написав Сергій Шнуров.

Окрім цього, вокаліст гурту "Ленінград" зізнався, що, можливо, колись він відновить колектив. Однак наразі Сергій Шнуров цього не планує.


Що відомо про гурт "Ленінград"?

Популярний російський гурт "Ленінград" вперше з'явився у шоу-бізнесі у 1997 році. Його засновником був скандальний співак Сергій Шнуров. Чималу славу колективу принесла оригінальна манера виконання пісень та ненормативна лексика, яку часто використували музиканти.

У творчому доробку Сергія Шнурова – 19 студійних альбомів та десятки кліпів. Одними з найпопулярніших пісень є "Дикий мужчина", "Шоу-бизнес", "Алкоголик и придурок", "Не хочу быть москвичем".

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер