images/stories/logosait.jpg

 

Венесуела продала золото на $570 млн - Bloomberg

Венесуела продала золото на $570 млн - Bloomberg
Фото: Пресс-центр НБУ
З початку квітня Венесуелі вдалося продати 23 тонни золота

Золотовалютні резерви Венесуели опустилися до найнижчого рівня за останні 29 років - 7,9 млрд доларів.

Протягом двох останніх тижнів Венесуела отримала 570 млн доларів від продажу золота в обхід санкцій США. Про це напередодні повідомило агентство Bloomberg з посиланням на обізнані джерела.
Стверджується, що 9,7 тонн золота були продані 10 травня, ще 4 тонни - 13 травня. Всього, за даними агентства, з початку квітня Венесуелі вдалося продати 23 тонни золота. Передбачається, що покупцями дорогоцінного металу стали фірми з Туреччини та ОАЕ.
За словами одного з джерел, виручені кошти планують направити на фінансування імпорту через зовнішнє торгове представництво країни.
При цьому вказується, що внаслідок останніх угод золотовалютні резерви Венесуели опустилися до найнижчого за останні 29 років рівня - 7,9 млрд доларів.
Нагадаємо, 10 квітня повідомлялося, що зі сховищ Венесуели були вивезені вісім тонн золота. Їх планувалося продати за кордон. Така ж партія дорогоцінного металу була продана в лютому.
Раніше повідомлялося, що Росія стала світовим лідером із закупівлі золота. Всього у світі за три перших місяці 2019 року було закуплено 145,5 тонни золота, що на 68% більше, порівняно з аналогічним періодом 2018 року.
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
Банер
Банер
Банер