images/stories/logosait.jpg

 

Розпуск Ради підтримують понад 70% українців - опитування

Розпуск Ради підтримують понад 70% українців - опитування
Фото: Корреспондент.net
Більшість українців підтримують розпуск парламенту

Соціологічна група Рейтинг провела опитування серед населення і дізналася, скільки українців підтримують розпуск парламенту.

За результатами соціологічного дослідження, 70% українців підтримали розпуск Верховної Ради. Про це в середу, 22 травня, повідомила група Рейтинг.
Дослідження проводилося з 16 по 21 травня і показало, що найчастіше розпуск Ради підтримували жителі півдня і сходу.
Дослідники з'ясували також у ході опитування думку людей про напрямок, в якому рухається Україна.
Так, 30% опитаних відповіли, що країна йде в потрібно напрямку. 49% українців з таким твердженням не згодні. При цьому, з початку року кількість оптимістично налаштованих українців зросла. Найсильніше підтримують курс на зміни і сподіваються на краще в країні мешканці заходу і молодь.
У ході соцопитування також визначили лідера дострокових парламентських виборів. За партії новообраного президента України Володимира Зеленського Слуга народуготові проголосувати 43,8% опитаних українців, які точно підуть голосувати.
При цьому, 51,9% опитаних заявили, що ні в якому разі не віддадуть свої голоси за партію екс-президента Петра Порошенка.
Нагадаємо, 21 травня президент Зеленський оголосив під час інавгураційної промови про розпуск Верховної Ради. Наступного дня він підписав указ про розпуск парламенту і призначив парламентські вибори на 21 липня.
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
Банер
Банер
Банер