images/stories/logosait.jpg

 

Мей підтримала новий референдум про Brexit

Мей підтримала новий референдум про Brexit
Тереза Мей погодилася на голосування за другий референдум про Brexit

Прем'єр Великої Британії пішла на компроміс заради прийняття в парламенті угоди з Брюсселем.

Прем'єр-міністр Британії Тереза ​​Мей погодилася провести в Палаті громад голосування з приводу другого референдуму про вихід країни з ЄС. Про це повідомляє BBC.
"Я звертаюся до тих депутатів, хто хоче провести другий референдум, щоб затвердити угоду з ЄС - для цього вам знадобиться угода, і, відповідно, постанова про схвалення угоди", - сказала Мей.

Прем'єр-міністр Тереза ​​Мей у вівторок оголосила про готовність її кабінету до компромісів заради того, щоб депутати проголосували за проект угоди про Brexit.
Одним з цих компромісів прем'єр назвала внесення до британського парламенту на голосування питання про проведення нового референдуму про вихід країни з ЄС.
Відзначається, що за допомогою цієї поступки Мей сподівається провести через парламент тричі відкинуту ним угоду про вихід з Євросоюзу.
Нагадаємо, британські депутати вже тричі відхиляли угоду про вихід з Євросоюзу.
Спочатку Велика Британія планувала вийти зі складу Євросоюзу 29 березня, але до цього терміну так і не визначилася з планом Brexit. У квітні 27 країн-членів ЄС на позачерговому саміті в Брюсселі домовилися надати Лондону відстрочку до 31 жовтня.
Тереза ​​Мей прийняла цю пропозицію, особливо виділивши можливість довести до кінця розпочатий процес упорядкованого виходу Великої Британії з ЄС. У червні Євросоюз перевірить, чи докладає Лондон усіх необхідних зусиль для Brexit.
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
Банер
Банер
Банер