images/stories/logosait.jpg

 

Місцеві бюджети Тернопільщини отримали 841,1 млн грн податку на доходи фізичних осібОдним із основних джерел наповнення місцевих бюджетів є податок на доходи фізичних осіб. У доходах обласного бюджету його частка займає 87 відсотків.

Упродовж січня-квітня 2019 року платники Тернопільщини сплатили 1 млн 127,2 тис. грн податку на доходи фізичних осіб. Про це повідомив начальник Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігор Комендат. «Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження даного платежу зросли на 233,3 млн грн або плюс 26,1 відсотка», - констатував він.

Із загальної суми даного податку місцеві скарбниці отримали 841,1 млн грн, що на 47,8 млн грн більше, ніж у очікувалося. До державного бюджету платники спрямували 286,1 млн грн податку на доходи фізичних осіб. Дані надходження перевищили очікувані на 16,1 млн гривень.

Лише у квітні цього року платники області перерахували 307,4 млн гривень. Це на 37,2 млн грн більше, ніж торік.

«На мою думку, надходження податку зросли, оскільки як роботодавці, так і самі працівники відповідально ставляться до сплати податків та дбають про свою соціальні захищеність», - розповів Ігор Комендат.

Сектор комунікацій

Головного управління ДФС у Тернопільській області

Банер
Банер
Банер