images/stories/logosait.jpg

 

Шановні підприємці, громадськість та жителі Тернопільської громади! Пропонуємо взяти участь у розробці проектних пропозицій

Тернопільська міська рада розпочинає  процес розробки Плану місцевого економічного розвитку на 2020 – 2021 роки в рамках Ініціативи ЄС «Мери за економічне зростання» (M4EG).

Складовою Плану дій є проектні пропозиції, які після  відбору увійдуть до Плану місцевого економічного розвитку та зможуть в подальшому брати участь в конкурсах та отримувати гранти на їх реалізацію.

Пропонуємо взяти участь в розробці проектних пропозицій, спрямованих на економічне зростання, підвищення рівня зайнятості, забезпечення участі громадян в економічних, соціальних і культурних процесах на місцевому рівні, а також підвищення їх добробуту та якості життя.

Пропозиції просимо подавати на електронну пошту управління економіки, промисловості та праці Тернопільської міської ради    < Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду >   до 11.06 2019 року.

Контактні телефони: 25-16-49

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер