images/stories/logosait.jpg

 

Тернопільські парки окроплюють від кліщів

Дезінфекцію розпочали 27 травня із парку ім. Т.Г.Шевченка. Далі планують кропити парк Нацвідродження.

Речовина, за словами працівників, не шкідлива. Але під час робіт людям все ж радять утриматись від відвідування парків.

Профілактичні роботи розпочали у парку ім. Шевченка о 09.30 год. Напередодні там розвісили оголошення із попередженням . Проте люди не злякалися хімії. У парку близько 11.00 було людно. .

- Ми плануємо обробити від кліщів усі парки Тернополя, – каже кервник підприємства профілактичних дезінфекцій Ігор Мяковський. – Цього року в зв’язку зі складними погодними умовами розпочали пізніше. За сприятливиз умов, плануємо завтра провести дезінфекцію в парку Нацвідродження.

Пан Мяковський каже, що парк Нацвідродження є найскладнішим, оскільки кліщів там спостерігається найбільше нападів кліщів. Тому сподіваються на хорошу погоду.

- Для того, щоб речовина подіяла, всмокталась в рослинку потрібно 3-4 години, в ідеалі – хоча б добу – продовжує експерт.

Для людей речовини не становлять небезпеки, оскільки розрахований він на комах, які смокчуть кров.

- Препарат не зашкодить бджолам, метеликам, – каже Ігор Мяковський. – Бажано під час окроплення, поки препарат не осяде відвідування обмежити. Але треба пам’ятати, що доза розрахована на вагу комахи.

У складі речовини є спеціальний реагент, щоб виманювати кліщів з природнього середовища. Він створює специфічний неприємний запах. Коли він зникає, територія вважається безпечною.
Джерело:te.20minut.ua

Банер
Банер
Банер