images/stories/logosait.jpg

 

На Тернопільщині від реалізації безхазяйного майна до бюджету надійшло майже 380 тис. гривеньВпродовж січня-квітня 2019 року 356 юридичних осіб, які допустили податковий борг на початок року, скоротили його в абсолютному значенні на загальну суму 62,6 млн гривень. Повністю виплатили свою заборгованість перед державою 252 суб’єкти господарювання. Сплачена ними сума склала 56,3 млн гривень.

З початку року в рахунок погашення податкового боргу спрямовано до зведеного бюджету 12,9 млн гривень, із них до державного бюджету надійшло 7,9 млн гривень.

Цьогоріч у січні-квітні направили до суду 33 звернення щодо надання дозволу на погашення податкового боргу за рахунок стягнення готівкових (безготівкових) коштів на суму 21,2 млн гривень. Уже 13 заяв задоволено на 2,3 млн гривень. Щодо звернення стягнення на активи фізичних осіб через органи державної виконавчої служби, то до суду направили 23 позови на суму податкового боргу 6 млн гривень.

Надходження коштів до зведеного бюджету за рахунок реалізації безхазяйного майна склали 379,6 тис. грн, у тому числі до державного бюджету – 66,7 тис. грн, а до місцевих бюджетів – 312,9 тис. гривень.Сектор комунікацій

Головного управління ДФС у Тернопільській області


Банер
Банер
Банер