images/stories/logosait.jpg

 

Якщо болять суглоби


Рідко хто в пенсійному віці може мати легку ходу, не скаржиться на біль в ногах. Людину коли вона встає з ліжка , турбує біль в суглобах. Для зменшення цього болю, потрібно „розрухатись”.

Деколи рух без знеболювального стає взагалі неможливий. В народі кажуть, що це „відкладення солей”. Що ж це є насправді? Цю поширену хворобу називають остеоартроз - захворювання суглобів, яке супроводжується змінами в суглобовому хрящі та кістках даного суглобу.


При  обстеженні спостерігається потоншення та зміна форми суглобового хряща, з`являється деформація кісток, які утворюють цей суглоб. При цьому виникає біль і хрускіт в суглобі при рухах. Знеболювальні препарати полегшують стан людини, але вони не попереджують руйнування суглобового хряща. З часом людина їх змушена приймати все більше. Як попередити руйнування суглобового хряща?

Слід уникати тривалих навантажень на суглоби. Не можна носити важких сумок, чи  відер. Не робіть різких рухів! Не переїдайте - надлишкова вага призводить до швидкого зношення суглобового хряща. Сучасна медицина почала застосовувати введення в суглоб
нових замінників суглобової рідини. При цьому спостерігається зменшення болю і хрускоту в суглобі . Суглобовий хрящ стає пружнішим і більш витривалим до навантажень .

Часто, при неважкому перебігу хвороби, потрібна лише
одна ін’єкція на рік! Рекомендовано повторний курс лікування проводити  через рік. В більш запущених випадках – частіше. Ефективність препарату зменшується при дуже задавнених проявах хвороби. Тому не слід зволікати - вчасно звертайтесь до лікаря . Також лікуємо опущення шлунка та кили міжхребцевих дисків.


Лікар вищої категорії Пінкевич Я.В.. м.Тернопіль вул. Ломоносова 41.

В Тернополі працюємо уже 23 роки.

Тел. 098 259 88 11  сайт в інтернеті www.ambulatoria.іо.ua
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер