images/stories/logosait.jpg

 

Ніна Матвієнко зробила сюрприз для учасниці "Голос. Діти-5"

"Голос. Діти-5": Ніна Матвієнко
"Голос. Діти-5": Ніна Матвієнко / star.korupciya.com

Українська співачка Ніна Матвієнко взяла участь у зйомках 2 випуску розважального шоу "Голос. Діти-5". Артистка вийшла на сцену та спільно з юною вокалісткою заспівала дуетом.

У неділю, 2 червня, відбувся другий випуск шоу "Голос. Діти-5". За місце у проекті позмагались талановиті співаки, які вразили зіркових суддів своїм талантом. Серед них – маленька киянка Дарина Віцан.

Читайте також: Дзідзьо розповів про втрату батька: відео

Дівчинка виконала пісню "Квітка-душа" з репертуару знаменитої Ніни Матвієнко. Перед кастингом дівчинка зізналась, що є прихильницею творчості артистки та захоплюється її манерою виконання. Відтак Ніна Матвієнко вирішила підтримати дівчинку у шоу і посеред зйомок спільно з нею виконала відому пісню.

Я чула голос та на цей голос прийшла як метелик на світло. Маленькі дітки трішки хвилюються, і десь можуть в ноти не попасти. Але дайте їм сили, вони обов'язково піднімуться! Вони – світло нашої нації. Коли є такі співаки, є сьогодні й Україна,
– зазначила Ніна Матвієнко.

Від такого сюрпризу Дарина Віцан не стримувала свого захвату, а чуттєвий дует зворушив усіх зіркових тренерів та глядачів. Особливо на пісню відреагувала Джамала, яка заплакала. Дарина Віцан обрала команду Дзідзьо та пройшла до наступного етапу шоу.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер