images/stories/logosait.jpg

 

Племінниця Софії Ротару зламала дві руки і потрапила до лікарні в Барселоні: несподівані деталі

Племінниця Софії Ротару зламала дві руки
Племінниця Софії Ротару зламала дві руки / Instagram / @sonyakayofficial

Українська співачка Софія Хлябич, яка відома як Sonya Kay, зламала дві кінцівки і опинилася у лікарні Барселони. 28-річна родичка Софії Ротару невдало впала під час прогулянки столицею Каталонії.

Про неприємний інцидент дівчина розповіла на своїй сторінці в Instagram. За словами співачки, вона прогулювалася столицею Каталонії на електросамокаті, впала, після чого втратила свідомість від больового шоку.

Мешканці Барселони миттєво викликали швидку допомогу, тому співачка прийшла до себе вже після госпіталізації.

Під час подорожі до Барселони, зі мною сталася дуже прикра пригода. Я впала і пошкодила обидві руки. Дуже шкода, але маю надію на швидке одужання і зняття гіпсу! Дякую всім за підтримку,
– прокоментувала своє фото Sonya Kay.

Також вона зізналася, що страховки у неї не було, тому лікування виявилося дуже дорогим, а відпустка після прем’єри кліпу "Лайви" зіпсованою. Однак місцеві лікарі були турботливими та ввічливими, що дуже потішило українку.

"Після падіння з електросамоката, я не могла підняти руки, я їх просто не відчувала. У мене був справжній шок, але, на щастя, люди поруч допомогли: викликали швидку і відвезли в госпіталь. В лікарні зробили рентген, який показав тріщини на обох руках. Мені ще дуже пощастило, що гіпс вирішили накладати тільки на одну руку, я хоч якось можу функціонувати тепер", – розповіла племінниця Софії Ротару.

Племінниця Софії Ротару опублікувала знімок, на якому позує з гіпсом на одній руці та тугою повэязкою на іншій.

Племінниця Софії Ротару
Племінниця Софії Ротару зламала дві руки / Instagram / @sonyakayofficial

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер