images/stories/logosait.jpg

 

Принц Гаррі розкрив рідкісне фото з Меган Маркл у Кенсінгтонському палаці

Меган Маркл і принц Гаррі
Меган Маркл і принц Гаррі / www.gettyimages.com

У вівторок, 11 червня, принц Гаррі мав зустріч з прем'єр-міністром Непалу Кхадгою Прасадом Шармом Олі у Кенсінгтонському палаці. На знімках з прийому можна розгледіти рідкісне фото з Меган Маркл, яке раніше не з'являлося у мережі. Як відомо, кімнати у королівських палацах традиційно прикрашають фотографіями з членами сім'ї у вишуканих рамках.

На фото із зустрічі у Кенсінгтонському палаці, де раніше проживали Меган Маркл і принц Гаррі, помітним є їхній знімок у рамці, яка прикрашена спільною монограмою подружжя.

Читайте також: Меган Маркл визнали найвпливовішою жінкою Великобританії, – Vogue

Монограма складається з перших літер імен закоханих – латинські H і M. Зверху зображена корона з двома хрестами, чотирма геральдичними ліліями і двома листами полуниці.

принц гаррі
Зустріч принца Гаррі у Кенсінгтонському палаці / Getty Images

Як пише журнал Hello!, знімок був зроблений у грудні 2017 року польським фотографом Алексі Любомирським у рамках фотосесії принца Гаррі і Меган.

Маркл постала в елегантному блакитному платті одного з її улюблених дизайнерів Роланда Муре. Торік ціна на сукню складала 1295 фунтів стерлінгів.


У рамці на фото: принц Гаррі та Меган Маркл / Getty Images

Також спостережливі шанувальники королівської британської сім'ї помітили й портрет герцогів Кембриджських – принца Вільяма та його дружини Кейт Міддлтон.


Зустріч принца Гаррі у Кенсінгтонському палаці / Getty Images


У рамці на фото: принц Вільям та Кейт Міддлтон / Getty Images

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер