images/stories/logosait.jpg

 

Розпочалася реконструкція скверу В. Чорновола та території від вул. І. Франка до Театрального майдану

Масштабна реконструкція вулиці В. Чорновола (ділянки від вул. І Франка до Театрального майдану) розпочалася цього тижня в Тернополі. У зв’язку з цим рух транспортних засобів на вказаному відрізку вулиці буде перекритий до 26 серпня. Саме до цього часу тут заплановано завершити усі ремонтні роботи.

«На вул. В. Чорновола минулого року розпочалися масштабні роботи з капітального ремонту дорожнього покриття та благоустрою території від вул. Б. Хмельницького до вул. І. Франка. Цього року роботи продовжуються на ділянці від. вул. І. Франка до Театрального майдану, - розповідає очільник Тернополя Сергій Надал. - Зокрема, тут заплановано: провести заміну каналізаційних та водопровідних мереж, влаштувати дощову каналізацію, замінити дорожнє покриття проїзду та пішохідної ділянки, прокласти велодоріжку, влаштувати тимчасову стоянку для транспортних засобів, а також висадити екзотичні червонолисті клени та оновити вуличне освітлення».

Сергій Надал додає, що до святкування Дня Незалежності і Дня міста ремонт заплановано провести і у сквері В. Чорновола.

«Відомий усім водограй «Кульбаба», який знаходився тут раніше, був практично зруйнований і не підлягав реставрації, тому його буде замінено на новий пішохідний фонтан з механічним очищенням води та сучасним освітленням, а також тут буде повністю оновлено покриття території навколо водограю», - зазначає міський голова.

Банер
Банер
Банер
Банер