images/stories/logosait.jpg

 

Старим дизельним авто заборонили в'їжджати до Парижа

Старим дизельним авто заборонили в їжджати до Парижа
Фото: 1gai.ru
Париж заборонив в'їзд старим дизельним авто

Під заборону потрапили приблизно третя частина авто. Таким чином місцева влада сподівається знизити смертність від забруднення твердими частинками.

Влада Парижа заборонила в будні дні в'їзд в місто старим дизельним автомобілям, щоб поліпшити якість повітря і знизити смертність від забруднення твердими частинками. Про це у вівторок, 2 липня, повідомляє The Times.

Згідно з новими правилами, які набули чинності з 1 липня, дизельним автомобілям і вантажівкам, випущеним до 1 січня 2006 року, заборонений в'їзд в Париж з 8:00 до 20:00 з понеділка по п'ятницю. Також заборона поширюється на мотоцикли і триколісні транспортні засоби, випущені до 30 червня 2004 року.

Власникам автомобілів за порушення заборони загрожує штраф в розмірі 68 євро, тоді як водії вантажівки можуть бути оштрафовані до 375 євро.

У цілому під заборону потрапляють 2,7 мільйона транспортних засобів, зареєстрованих в Парижі і його передмістях, що становить приблизно третину авто регіону.

Ці машини як і раніше зможуть їздити в передмісті, принаймні, в короткостроковій перспективі, але як тільки вони перетнуть кільцеву дорогу Парижа, вони порушать заборону.

Рішення про обмеження в'їзду, прийняте після публікації звіту, показує, що рівень забруднення в Парижі вищий, ніж в будь-якій іншій столиці ЄС.

Для дотримання заборони будуть використовувати систему відеоспостереження, щоб записувати реєстраційні номери, перевіряти вік транспортних засобів і відправляти штрафи.

До 2021 року введуть нову систему, яка буде автоматично зчитувати реєстраційні знаки і штрафувати.

Дослідження, проведене Французьким національним інститутом охорони здоров'я, показало, що забруднення твердими частинками стало причиною близько 2500 передчасних смертей в Парижі на рік і ще близько 4000 в передмістях.

Нагадаємо, в Берліні частково заборонили рух дизельних авто ще торік.

А в Данії мають намір заборонити продаж бензинових і дизельних авто.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер