images/stories/logosait.jpg

 

Гройсман прокоментував скандал з віце-прем'єром на саміті Україна-ЄС

Володимир Гройсман вважає, що Климпуш-Цинцадзе хотіла влаштувати політичний скандал, а не потрапити на саміт Україна-ЄС.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман вважає, що міг би організувати допуск віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе на саміт Україна-ЄС, якби вона звернулася до нього з відповідним проханням, а також вказує не бажання віце -прем'єра влаштує політичний скандал. Про це сказав Гройсман в ефірі програми Свобода слова на ICTV.

"Те, що сталося, на мій погляд, має лише одну причину. Замість того, щоб передзвонити мені і сказати, що є якась технічна проблема, когось не пускають... Я зробив би заходи, щоб врегулювати цю проблему, якщо б я про неї знав. Замість цього віце-прем'єр-міністр йде і влаштовує скандал прямо на вході в Маріїнський палац. Як тільки вона влаштовує скандал, поруч випадково опиняються дві камери - 5 каналу і каналу Прямий, - сказав він.

"Мене це призводить до думок, що було бажання не прийняти участь в роботі саміту, а було бажання влаштувати політичний скандал. Що і сталося. Автора цього скандалу я знаю. Це Петро Олексійович Порошенко, на превеликий жаль. Я з подібними кроками вже зустрічався. І всі 2,5 роки на посаді прем'єр-міністра час від часу такі підкилимні, брудні, дрібні інтриги прямували на мою адресу", - заявив прем'єр.

При цьому він зазначив, що дізнався про ситуацію з недопуском Климпуш-Цинцадзе на саміт Україна-ЄС з інтернету.

Тим часом Гройсман додав, що цей саміт - президентського рівня, і склад делегації формує Офіс президента України.

"Очевидно, що поряд з іншими віце-прем'єрами могла бути і Іванна Климпуш-Цинцадзе. Але сталося те, що сталося", - сказав прем'єр-міністр.

Нагадаємо, що раніше віце-прем'єр з євроінтеграції заявила, що її не пустили на саміт Україна-ЄС.

У Гройсмана відповіли Климпуш-Цинцадзе щодо недопуску до саміту Україна-ЄС

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер