images/stories/logosait.jpg

 

Послиня Франції відвідала район проведення ООС на Донбасі

Під час робочого візиту на Приазов'я представники французької делегації поспілкувалися з місцевим населенням.

Французька делегація на чолі з надзвичайною і повноважною послинею Франції в Україні Ізабель Дюмон відвідала район проведення операції Об'єднаних сил (ООС) у Донецькій і Луганській областях. Про це повідомляє пресслужба Міноборони у вівторок, 9 липня.
"Французька делегація відвідала з робочим візитом район проведення ООС. Сторони обговорили реальний стан цивільно-військового співробітництва в районі проведення операції Об'єднаних сил на території Донецької і Луганської областей", - йдеться в повідомленні.
Зокрема, начальник відділу цивільно-військового співробітництва Об'єднаного командного пункту ООС полковник Сергій Карпов звернув увагу іноземних гостей на виконання специфічних завдань, які щодня виконують військовослужбовці груп цивільно-військового співробітництва.
Також делегація відвідала КПВВ Гнутове, де прикордонники Донецького загону зі складу Об'єднаних сил поінформували іноземних гостей про особливості роботи всіх контрольних пунктів в'їзду-виїзду в межах Донецької і Луганської областей, розповіли про порядок перетину лінії розмежування різними категоріями громадян.
Ізабель Дюмон зазначила, що Франція й надалі підтримуватиме Україну на міжнародній арені, адже це вкрай необхідно для збереження безпеки і відстоювання норм міжнародного права на європейському континенті.
Під час робочого візиту на Приазов'я представники французької делегації також відвідали населені пункти на лінії розмежування і поспілкувалися з місцевим населенням.
Банер
Банер
Банер
Банер