images/stories/logosait.jpg

 

Офіцер ЗСУ за хабарі влаштовував пейнтбол на військовому об’єкті

Начальник комендатури військової частини брав хабарі та допускав цивільних на охоронюваний військовий об’єкт для гри у пейнтбол. 9 липня його на гарячому спіймала військова прокуратура Чернігівського гарнізону.

«Відповідальний за організацію охорони колишнього військового аеродрому «Півці» начальник позаштатної комендатури військової частини, підпорядкованої Харківському національному університету Повітряних Сил ЗСУ імені І.Кожедуба, за 3000 гривень хабара організував представникам приватного підприємства безперешкодний пропуск на аеродром у Чернігові для проведення змагань з пейнтболу», – повідомили правоохоронці. Окрім того, ще 500 доларів офіцер взяв для сприяння в отриманні ділянки на аеродромі у оренду.

01/02

Зараз військовому готуються оголосити підозру за ч.3  ст. 368 (хабарництво), також розмірковують над запобіжним заходом порушнику.

Нещодавно Військова прокуратура затримала чиновника КМДА на хабарі в 2000 доларів. Також під час отримання хабаря спіймали чиновника Міноборони, екс-керівника Головного управління майна і ресурсів відомства.

Нагадаємо, Військова прокуратура перевірить на «поліграфі» ​​жителів Донбасу.

 

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер