images/stories/logosait.jpg

 

ВИБОРИ НОВОЇ РАДИ: ЯК ГОТУЮТЬСЯ ДО ВОЛЕВИЯВЛЕННЯ УКРАЇНЦІ У США

Українці за кордоном готуються до парламентських виборів. В Сполучених Штатах, в місті Нью-Йорк, на голосування зареєструвались понад 12 тисяч українців.

Про це "Прямому" каналу розповіла голова виборчої комісії Ірина Мазур.

"Нагадаю, що в США, на всі 50 штатів, - існує всього чотири консульські відділки України. Відтак, щоб проголосувати, деякі українці витрачають кілька днів на дорогу. Загалом в Сполучених Штатах проживає приблизно 500 тисяч наших громадян. На виборчі дільниці за кордоном приходять не лише ті хто живуть і працюють в інших країнах, але й українські туристи, які прилетіли на відпочинок. Через різницю у часі, перші виборчі дільниці в Сполучених Штатах, відкриються 21го липня о 15:00 за Києвом, і працюватимуть до 3-ї ночі 22 липня, за українським часом. Остання американська дільниця зачиняється у місті Сан-Франциско, що в штаті Каліфорнія. Коли там зупинять голосування в Україні вже буде шоста ранку", - розповіла вона.

Раніше Комітет виборців України назвав вісім округів, де найчастіше застосовують недоброчесну боротьбу або намагаються підкупити виборців.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер