images/stories/logosait.jpg

 

РОСІЯ ВІДМОВИЛАСЬ ОБГОВОРЮВАТИ КРИМ У НОРМАНДСЬКОМУ ФОРМАТІ

Заступник глави МЗС Росії Григорій Карасін заявив, що Російська Федерація не буде обговорювати приналежність Криму на зустрічі "нормандської четвірки".

Про це повідомляють російські ЗМІ.

"У сферу компетенції "нормандського формату" відноситься проблематика реалізації мінських угод по врегулюванню конфлікту в Донбасі. Ні про який "статус" Криму в цій повістці немає й мови. Ви знаєте, що це питання вирішене остаточно і обговоренню не підлягає", - сказав Карасін.

На початку липня президент України Володимир Зеленський запропонував президенту Росії Володимиру Путіну зустрітися Мінську з керівниками країн Німеччини, Франції, США і Великобританії і обговорити, "чий Крим і кого там немає в Донбасі".

У 2015 році "нормандської четвіркою", в яку входять Росія, Україна, Франція та Німеччина, було прийнято Друге мінське угоду з метою врегулювання збройного конфлікту на сході України. Остання зустріч в такому форматі пройшла в 2016 році.

Нагадаємо, що в Парижі під час зустрічі радників у нормандському форматі було досягнуто домовленості щодо обміну утримуваними особами.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер