images/stories/logosait.jpg

 

ЗАБРОДСЬКИЙ: ПРОЙТИ ГОЛОВНОЮ ВУЛИЦЕЮ СТОЛИЦІ ХОЧА Б РАЗ НА РІК - ЦЕ ЧЕСТЬ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

Для військовослужбовців велика честь – пройти головною вулицею столиці хоча б раз на рік та продемонструвати цивільному населенню куди витрачаються гроші та які досягнення були зроблені за 5 років.

Про це в ток-шоу "Ехо України" заявив командувач Десантно-штурмовими військами ЗСУ, Герой України Михайло Забродський.

"Я ще раз хочу наголосити, і це моя суто громадянська позиція, немає ніякого зв’язку ні з посадою займаною, ні з військовим званням. Я вважаю, що такий парад потрібен в будь-якому випадку, в будь-якому форматі. Але держава має право… вірніше, народ має право бачити свої Збройні сили не тільки по телевізору", - розповів Забродський.

Він наголосив, що "для військовослужбовців це знов-таки велика честь – пройти головною вулицею столиці хоча б раз на рік, продемонструвати, по-перше, скільки їх, по-друге, наскільки нам небайдуже, наскільки ми пишаємося тією складною і кривавою роботою, яку ми вже робимо шостий рік".

"І заодно продемонструвати цивільному населенню, більшості його, куди саме витрачаються ці гроші, які досягнення були зроблені за 5 років і, можливо, ще будуть зроблені, і взагалі просто подякувати нашим військовослужбовцям. Тому що, як би там не було, за 5 років, починаючи з весни 15-го, ця армія не здала ні клаптику української землі. Більше того, це, мабуть, єдині Збройні сили в світі, які, незважаючи на ні на Будапештський меморандум, ні на можливі перспективи членства в Альянсі, будуть гарантовано битися за Україну", - додав Забродський.

Раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що в цьому році військовий парад до Дня незалежності України не відбудеться.

15 липня президент України Володимир Зеленський підписав указ про відзначення 28-ї річниці незалежності України. Жодного слова про військовий парад в указі не було.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер