images/stories/logosait.jpg

 

Світовий конгрес українців визнав парламентські вибори в Україні демократичними

Органам влади та правоохоронним органам України вдалосяя забезпечити загальну цілісність і безпеку виборчого процесу

 

З відкритих джерел

 

У Світовому конгресі українців (СКУ) констатували, що позачергові парламентські вибори в Україні відповідали демократичним стандартам.

Про це зазначено у звіті Всесвітнього конгресу українців.

"На основі результатів спостереження місії СКУ парламентські вибори 2019 року в Україні відповідають міжнародним стандартам демократичних виборів".

 

 

Також зазначається, що органам влади, спільно з правоохоронними органами вдалося забезпечити безпеку виборчого процесу, однак під час виборів були помічені незначні порушення на деяких виборчих дільницях, включаючи труднощі для літніх людей і людей з обмеженими можливостями в доступі до виборчих дільниць, котрі були розташовані на другому і третьому поверхах, однак ці порушення не були системними і не впливали на результати виборів.

 

 

Нагадаємо, 21 липня в Україні відбулися дострокові парламентські вибори, на даний момент проходить підрахунок голосів за результатами виборів.

За даними ЦВК, явка на парламентських виборах склала 49,84%.

За результатами обробки 45% голосів, "Слуга народу" набирає 42,34%, "Опозиційна платформа - За життя" - 12,81%, "Європейська солідарність" - 8,68%, ВО "Батьківщина" - 8,07%, "Голос" - 6,41% голосів виборців.

В день виборів за порядком стежили 131 тис. правоохоронців, за даними МВС, в цілому, системних порушень зафіксовано не було.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер