images/stories/logosait.jpg

 

НІМЕЦЬКА КОМПАНІЯ ПОЧАЛА ЗБЕРІГАТИ СВІЙ ГАЗ В УКРАЇНІ

Нафтогаз, Газпром, Стокгольм

Німецька енергетична компанія RWE вперше скористалася послугою зберігання газу в режимі «митний склад» на території України. Досі цей трейдер здійснював операції з продажу газу виключно на західному кордоні України.

Про це повідомляє пресслужба НАК "Нафтогаз України" у Facebook.

"У липні ключовий гравець європейського ринку газу – німецька компанія RWE – вперше скористалася послугою зберігання газу в режимі "митний склад" на території України. До цього операції продажу газу цим трейдером здійснювалися виключно на західному кордоні України", - йдеться у повідомленні.

Директор Оператора ПСГ Богдан Максимчук зазначив, що український оператор надалі розвиватиме сервіси для зручності та вигоди клієнтів.

"Черговим кроком, який зробить українські газосховища ще більш затребуваними у європейських гравців, стане введення послуги транспортування на короткі відстані – short-haul services", - прокоментував Максимчук.

За даними голови правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєва на 1 серпня, "Нафтогаз" має контракти на зберігання газу в підземних сховищах із 31 іноземною компанією; загалом у режимі "митний склад" в українських сховищах зберігається 1,4 млрд кубометрів газу.

Нагадаємо, "Нафтогаз" з 1 серпня знизить ціну газу для промисловості.

Читайте також: тристоронні переговори щодо газу в Брюсселі (Бельгія) між Україною, Росією та Євросоюзом пройдуть 16 вересня.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер