images/stories/logosait.jpg

 

Як правильно займатися фітнесом, 6 поширених міфів

Популярність тренажерних залів неухильно зростає. Більшість прагне попрацювати над своєю фігурою, деякі - поліпшити спортивні результати, і лише деякі - зміцнити здоров'я.

Звичайно, дивлячись на володарів приголомшливої фігури, складно не купити абонемент в тренажерний зал, але затяте прагнення домогтися нав'язаного ідеалу може негативно позначитися на здоров'ї.

В першу чергу, ви повинні зрозуміти, навіщо ходите в зал. Ви ж хочете зміцнити здоров'я і тіло?

Не варто вірити і слідувати фітнес-міфам, якщо ви, звичайно, не хочете завдати шкоди здоров'ю. Давайте розвінчаємо найпоширеніші з них і налаштуємося на досягнення поставлених фітнес-цілей.

1. Не можна позбутися жиру в конкретній області тіла

Тіло генетично схильна накопичувати більше жиру в певних областях. Це може бути живіт, сідниці, ноги або навіть руки і плечі.

На жаль, жир з таких проблемних зон йде в найостаннішу чергу. І ніякі вправи не можуть виправити цю генетичну схильність.

Потрібно просто сконцентруватися на скороченні загального жиру в організмі, дотримуватися здорової дієти і виконувати комплекс вправ для всього тіла. Наберіться трошки терпіння!

Як правильно займатися фітнесом, 6 поширених міфів


2. Кранчі не подарують вам 6 кубиків преса

Навіть сотня кранчей не подарують вам жадані шість кубиків преса. Швидше у вас почнуться болі в спині і шиї, адже цю вправу часто виконують неправильно.

Кранчі не спалюють жир з живота, тому спочатку потрібно просто схуднути.

Після позбавлення від зайвого жиру, кранчи краще чергувати з такими вправами, як планка і місток.

Як правильно займатися фітнесом, 6 поширених міфів


3. Не варто орієнтуватися виключно на розмір

Багато чоловіків приділяють особливу увагу прокачування м'язів грудей. Але без вправ для спини, у вас можуть з'явитися округлі плечі і навіть виникнути проблеми з диханням.

Намагайтеся приділяти увагу кожній групі м'язів, щоб уникнути дисбалансу. Прагнення тільки збільшити обсяг м'язів може мати негативні наслідки. Розвивайте свою силу і витривалість.

Як правильно займатися фітнесом, 6 поширених міфів


4. Силові тренування не роблять жінок чоловікоподібними

Силові вправи не сприяють швидкому набору м'язової маси ні у чоловіків, ні у жінок.

Для збільшення м'язової маси потрібен особливий висококалорійний раціон харчування, та й генетично жінкам набагато складніше домогтися рельєфних форм.

 

Як правильно займатися фітнесом, 6 поширених міфів


5.
Болі в м'язах не сигналізують про їх зміцненні і правильності занять

Щоб домогтися кращої фізичної форми, вам доведеться перемагати себе. Вам буде важко, доведеться багато потіти і відчувати дискомфорт, але ви не повинні при цьому відчувати біль!

Біль - сигнал про травму. У новачків часто виникають больові відчуття після перших тренувань, але це не індикатор успішності занять.

Як правильно займатися фітнесом, 6 поширених міфів


6. Часті тренування не завжди йдуть на користь

Завжди пам'ятайте, що у вашого організму є лише певний потенціал для відновлення і росту. Після інтенсивного тренування ваші м'язи потребують відновлення та часу для росту.

Ефективне заняття в тренажерному залі повинно тривати від 45 хвилин до 1 години, 3 дні в тиждень з перервами в 1 день.

Не варто відвідувати зал 5 разів на тиждень, якщо ви, звичайно, не майстер спорту.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер